Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 31 Kızılay
Telefon: 0312 418 88 58

Hakkımızda

Hakkımızda

Başarı, güven ve özveri…

Odtülüler Dershanesi tüm bunları ve çok daha fazlasını çizdiği eğitim rotasında öğrencilerle buluşturma hedefiyle kuruldu. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimlerini ve çağın modern dinamiklerini harmanlayarak çalışmalarını sürdürdü. Doğru eğitimin, nitelikli çalışma sistemleriyle mümkün olduğunun bilincinde ilerleyerek öğrencilere başarı odaklı bir eğitim anlayışı sundu. Farkındalık ve özveri odaklı eğitim sistemi sayesinde öğrencilerin kısa zamanda kalıcı başarılar edinmesine olanak sağladı. Odtülüler Dershanesi, temel lise ve dershane sistemi konusunda Ankara’nın en seçkin ve başarılı kurumu olarak ön plana çıkmaktadır. Çalışmalarında motivasyon, öğrenci koçluğu, danışmanlık, bilgilendirme ve takip gibi pek çok etkeni harmanlayarak yolculuğunu sürdürmektedir.
Odtülüler Dershanesi, başarının getirdiği özgüveni nitelikli çalışma sistemleriyle bütünleştirmektedir. Alanında uzman kadrosu, profesyonel eğitim anlayışı, kapsamlı temel lise müfredatı ve çok daha fazlasını sunarak öğrencilerin hem kaygısız hem de sağlıklı bir ders süreci geçirmesine olanak sağlamaktadır. Koçluk sistemi, öğrencinin başarı zirvesine uzanan yolculuğunda en ideal rotayı çizmesine olanak sağlamaktadır. Etüt sistemi, öğrencinin bilgilerinin pekiştirilmesine ve daha kalıcı deneyimler elde etmesine zemin hazırlamaktadır. Motivasyon sistemi sayesinde öğrencinin azim duygusu pekiştirilirken, veli bilgilendirme sistemi sayesinde velilerin ilerleyen eğitim sürecine en net biçimde hakim olması sağlanmaktadır. Odtülüler Dershanesi, disiplin uygulamaları sayesinde öğrencinin en verimli şekilde ilerleme becerisini geliştirmektedir.
Odtülüler Dershanesi, temel liseler arasında en belirgin, planlı ve işlevsel programa sahip olan kurum olarak ön plana çıkmaktadır. Uzman kadrosu sayesinde tam zamanlı eğitim sunarak, öğrencilerin sınav sürecini başarıyla atlatmasını sağlamaktadır. Birebir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program olarak yürütülen süreçte öürencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışması sağlanmaktadır. Velilerle gerçekleştirilen görüşmeler sonucu öğrencinin verimli ders çalışmasının önündeki engeller analiz edilmekte ve ders çalışma alışkanlıkları en doğru biçimde düzenlenmektedir. Öğrencilerin ve velilerin çözüm ortağı olan Odtülüler Dershanesi, temel liseler eğitiminde öğrencilere ayrıcalıklı ve kapsamlı bir program sunmaktadır. Döngülü konu anlatımı sayesinde öğrencinin ev ödevleri, sınav sonuçları ve daha pek çok unsur titizlikle gözlem altına alınmaktadır. Evde gerçekleştirilmeyen ödevlerin geçiştirilmemesini sağlayan programa göre, öğrenciye konu anlatımı ve verilen ödevler arasında kesintisiz bir bağ kurulmaktadır.
Düzenli, nitelikli ve verimli ders çalışma anlayışında lider isim olan Odtülüler Dershanesi öğrencilere ideal ders çalışma anlayışının kazandırılmasına yardımcı olmaktadır. Yaz kamplarıyla desteklenen eğitimlerde öğrencinin yalnızken de en ideal biçimde ders çalışmasına dair gereken stratejiler aşılanmaktadır. Bu sayede öğrenci, evindeyken de doğru çalışma stili yakalayarak başarıya hızlı adımlarla ilerlemektedir.
Daha nitelikli ve güven odaklı bir eğitim modeli için…
Odtülüler Dershanesi yanınızda!