Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 31 Kızılay
Telefon: 0312 418 88 58

Hizmetlerimiz

Eğitim süreci öğrencilerin ve velilerin türlü zorluklarla karşılaştığı telaşlı bir aşamadır. Ancak doğru eğitim ve profesyonel sistemler sayesinde bu zorluklar keyifli etaplara dönüşebilir. Alanında uzman kadrosu, nitelikli eğitim anlayışı ve modern dinamikleri bünyesinde toplamasıyla fark yaratan Odtülüler Dershanesi öğrenciler için en fonksiyonel çalışma haritasını sunmaktadır. Öğrencilerin temel lise eğitimi için gerekli olan tüm unsurları sağlayarak, başarıyı kaçınılmaz bir final olarak sizlere sunmaktadır. Odtülüler Dershanesi, motivasyon ve disiplin programları sayesinde eğitimdeki başarı oranını yükseltmektedir.

Ayrıca yaz okulu ve diğer pek çok uygulaması sayesinde birebir eğitim sağlayarak koçluk sistemini en faydalı şekilde sunmaktadır. Odtülüler Dershanesi pek çok farklı hizmet türüne sahiptir. Temel lise eğitimi sağlanan öncü kurumda, öğrencilerin her mekanda kolaylıkla ders çalışması ve bu pratiği alışkanlığa dönüştürerek başarıya ilerlemesi hedeflenmektedir.

Odtülüler Dershanesi, temel lise eğitimi programında 9. ve 10. sınıf öğrencilerine 11. ve 12. sınıf konularını da sunmaktadır. Bu kapsamlı strateji sayesinde öğrenciler direkt olarak sınavı ilgilendiren konulara yoğunlaşarak gereksiz enerji ve vakit kaybından arınmaktadır. Sınav sürecine ilerleyen süreçte en büyük destek unsuru olan temel lise eğitimi, öğrencilerin hem konforlu hem de başarı odaklı bir sistemle konuları kavramasına yardımcı olmaktadır. Temel lise eğitimi sayesinde öğrencilerin ödevleri de eksiksiz bir biçimde kontrol edilmektedir. Hizmetler arasında yer alan bu profesyonel yaklaşım, veli ve öğrenci arasındaki bağı güçlendiren faydalı bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Ödevlerini tamamlamayan öğrencinin faydası gözetilerek, ödevini tamamlaması ve bu sayede günlük rutinine devam etmesi sağlanmaktadır.

Odtülüler Dershanesi, sağladığı akademik danışmanlık ve disiplin odaklı hizmetleri sayesinde öğrencilerin en uygun bütçeyle en nitelikli eğitim çerçevesini kazanmasına yardımcı olmaktadır. Etüt ve koçluk hizmetleri sayesinde öğrencinin bilgileri pekiştirilmektedir. Temel lise kapsamındaki veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencinin takibi düzenli olarak ebeveynlerine iletilmektedir. Birebir koçluk sistemine dayalı olan çalışma düzeninde motivasyon güçlendirilerek çalışma sürecinin daha keyifli hâle getirilmesi sağlanır. Tüm sınıfların eğitim sistemlerini harmanlanmış biçimde alan öğrenci, sınava daha berrak ve aydınlık bir bilinçle ilerler.
Odtülüler Dershanesi, eğitimi dört duvar arasına sıkışmaktan kurtaran bir eğitim anlayışıyla ilerlemektedir.

Doğru ders çalışma pratiklerini alışkanlık hâline getiren öğrenciler, her yerde ve her zaman diliminde kolaylıkla konsantrasyon sağlamaktadır. Öğrenci takip sistemi hizmeti sayesinde veliler eğitim sürecinden direkt olarak haberdar olmaktadır. Etüt sistemi ve koçluk uygulamaları sayesinde öğrencinin birebir eğitim almasına imkan sağlanmaktadır. Kısacası temel lise eğitiminde öncü isim olan Odtülüler Dershanesi, çalışmalarının merkezine öğrenciyi ve başarıyı alan anlayışıyla yolculuğunu sürdürmektedir.
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz…