Meşrutiyet Mahallesi Karanfil Sokak No: 31 Kızılay
Telefon: 0312 418 88 58

Temel Lise 12.Sınıf

Sidebar

Temel Lise 12.Sınıflar

Özveriyle hazırlanmış bir eğitim programı öğrenciyi başarıya taşıyan anahtardır. Temel lise eğitiminde öğrencinin direkt olarak uzmanlarla temas etmesi ve en doğru şekilde bilgi sahibi olması önem taşır. Profesyonel çalışma sistemleri sayesinde pekiştirilen bilgiler önce kalıcı hâle gelir, ardından sınav sürecinde öğrenciyi hızlıca zirveye ulaştırır. Odtülüler Dershanesi, temel lise 12. sınıf eğitim programında uygulanan birebir koçluk sistemi sayesinde zamana karşı yarışan öğrencilerin iç huzuru ve özgüveni tazelenmektedir. Tüm sınıfların bilgilerini harmanlanmış biçimde edinen öğrenci, eksik konularını gidermenin rahatlığıyla daha kolay motive olmaktadır. Veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencinin ihtiyaçları, kaygıları, beklentileri ve yararına olacak gereksinimleri ebeveynlerle paylaşılmaktadır.
Temel lise 12. sınıf eğitimi kapsamında öğrencilerin becerileri ve bilgi düzeyleri analiz edilmektedir. Bu kapsamda öğrencinin geçmiş yıllardan eksik kalan bilgileri hızlıca tamamlanmaktadır. Öğrenciler birebir uzman görüşmeleri sayesinde kendilerini daha rahat ifade etme imkanı bulmaktadır. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimlerini çağın modern dinamikleriyle harmanlayan Odtülüler Dershanesi, değişen ve gelişen teknoloji çağını en doğru biçimde yönetmektedir. Gözlemlerin ve tecrübelerin bütünleştiği eğitim süreci, öğrenciyi başarı zirvesine taşıyan aydınlığın kaynağı olarak görülmektedir. Odtülüler Dershanesi sorunun değil çözümün ortağı olarak öğrencilere düzenli ders çalışma anlayışı kazandırmaktadır. Şayet öğrenci zorlanıyorsa, bu engeller yaz kampları sayesinde kolaylıkla aşılmaktadır. Temel lise 12. sınıf eğitiminde öğrencinin tüm ödevlerini eksiksiz biçimde yapması sağlanmaktadır. Yapmaması hâlinde ders süresi uzatılmakta ve ancak ödevlerini uzman gözetiminde tamamladıktan sonra günlük rutinine devam etmektedir.
Veli bilgilendirme ve motivasyon sistemleri sayesinde veli ile öğrenci arasındaki bağı da kuvvetli kulan Odtülüler Dershanesi, öğrencileri mekandan ve zamandan bağımsız bir çalışma anlayışıyla tanıştırmaktadır. Öğrenciye evde ya da başka bir mekanda nasıl konsantre bir biçimde ders çalışacağı öğretilmektedir. Bu sayede öğrencinin sadece belirli günlerde değil, tüm yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasına olanak sağlanmaktadır. Odtülüler Dershanesi, temel lise 2. sınıf eğitiminde öğrencinin ferah ve aydınlık bir çalışma modeli benimsemesine yardımcı olmaktadır. Konu anlatımının ardından evde yapılacak çalışmalar uzman gözetiminde de gerçekleştirilerek öğrencinin bilgiyi edindiğinden emin olunmaktadır. Öğrenmeyi ve azimle çalışmayı aşılayan eğitim modelinde öğrenciye düzenli, etkin ve işlevsel biçimde ders çalışma anlayışı kazandırılmaktadır.
Odtülüler Dershanesi geçmişten bugüne uzanan köklü tecrübeleri ve başarıları ışığında hem öğrencilerin hem de velilerin çözüm odağı olmayı sürdürmektedir. Nitelikli sistemleri ve uzman kadrosu sayesinde öğrenmenin çok daha disiplinli, keyifli ve sonuç odaklı bir boyut kazanmasına destek olmaktadır. Temel lise 12. sınıf eğitimi kapsamında verimli şekilde ders çalışma sisteminin çerçevesi çizilerek, öğrenciye rehberlik sağlanmaktadır.